Na raty

Chwilówki na raty i pożyczki

Kredyty to oczywiście produkt sztandarowy, ale tylko w naszej firmie można go uzyskać na tak przyjaznych warunkach. W związku z tym, że nasza działalność jest nakierowana na wsparcie naszych rodzimych gospodarstw rolnych, to przygotowaliśmy nowatorski system przyznawania kredytów i różne jego odmiany. Mamy więc kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne, kredyty na zakup użytków rolnych, oraz leasing rolniczy, który również jest pewną formą kredytowania. Niezależnie od tego, jaką formę kredytu wybierzemy, możemy liczyć na wiele związanych z tym korzyści i udogodnień.
[su_button url=”https://www.wnioski-kredytowe.pl/recommends/generator-ofert/” target=”blank” style=”3d” background=”#ef362d” color=”#ffffff” size=”20″]Kliknij i wygeneruj oferty[/su_button]

 

Nie interesuje nas bowiem Twoja historia kredytowa, inne zobowiązania, opóźnienia w spłatach, czy też zaległości w takich instytucjach jak Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego lub Urząd Gminy. Wszystko, czego potrzebujemy to wypełnienie przez Ciebie krótkiego wniosku oraz deklaracji związanej z wysokością kwoty kredytu. Co więcej, zawsze ustalamy z klientem wysokość rat, oraz okres spłaty kredytu. Dzięki temu nasi klienci mogą spać spokojnie wiedząc, że nic nie może ich zaskoczyć, a miesięczne raty nie będą uciążliwe. Jednak zdajemy sobie sprawę, że decyzje kredytowe nie należą do łatwych, szczególnie gdy zależy to od sezonu, pogody a często również od cen skupu produktów rolnych, dlatego oprócz uczciwych warunków spłat i ukrytych zapisów w umowie, umożliwiamy również negocjacje w przypadku trudnych lub nieprzewidzianych sytuacji. To jednak nie wszystko.

Aby naszym klientom zapewnić najwyższy poziom komfortu, zapewniliśmy obsługę mobilną, która pozwoli rolnikom na uniknięcie niepotrzebnych podróży do biura, ale poświęcenie cennego czasu na opiekę swojego gospodarstwa. Dzięki naszym ekspertom od arytmetyki stworzyliśmy niezwykle pomocny w rozwiązaniu problemów finansowych — kredyt konsolidacyjny. Jego podstawą (jak sama nazwa wskazuje) jest ujednolicenie i połączenie wieku kredytów w jeden o stałej i niskiej racie miesięcznej. Większość instytucji pożyczkowych i bankowych niestety, zamiast zmniejszać i stabilizować, tworzy z wielu drogich kredytów – jeden wielki kredyt, który nie pozwala rozwiązać problemów i naprawić płynności finansowej. Wiemy, jak ważne jest to w przypadku rolnictwa, które szczególnie jest narażone na niespodziewane i duże wydatki.

Nasz produkt jest tak skonstruowany, aby do maksimum ograniczyć wszystkie możliwe koszty związane ze zmianą, a dodatkowo rozłożyć go na niskie nieobciążające raty miesięczne. Są oczywiście wymogi formalne, które ciężko jest ominąć i modyfikować, jak na przykład wartość minimalna, która wynosi 20 tys. złotych i maksymalna 300 tys. zł. Ważny jest również okres kredytowania, który nie powinien przekroczyć 12 lat.

Reszta może być już dowolnie modyfikowana tak aby ułatwiać życie, a nie je utrudniać. Dlatego ważna jest dla nas rozmowa, a nie dokumenty klienta. Nie interesują nas żadne zaświadczenia, poręczenia i historie kredytowe. Nie są dla nas przeszkodą również zaległości w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i w Urzędzie Gminy. Znamy nasz obszar działania, czyli rolnictwo i wiemy, z jakimi problemami borykają się właściciele gospodarstw. Nasze relacje budujemy na uczciwości i szczerości i tego samego oczekujemy od naszych stałych, jak i przyszłych klientów. Dzięki temu możemy zaoferować szybkie i tanie wsparcie finansowe, które z pewnością wpłynie na rozwój i innowacyjność gospodarstw rolnych. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z firmą, dla której ważny jest człowiek, a nie dokumenty, to już dziś zapraszamy Cię do kontaktu z nami. Wystarczy jeden SMS o treści wniosek, telefon do naszych regionalnych konsultantów, lub bezpośrednia wizyta w naszym najbliższym biurze.