Ogłoszenia

Kolejne przydatne, a jak twierdzą nasi klienci, wręcz niezbędne narzędzie, to serwis ogłoszeniowy. Oczywiście powstaje proste pytanie, jak to się ma do tych wszystkich topowych portali jak allegro lub OLX?

Ogłoszenia

oczywiście najprościej jest samemu sprawdzić i po prostu odwiedzić serwis ale to, co należy szczególnie wyróżnić można zapisać w trzech słowach: darmowy, specjalistyczny i przejrzysty. Portal jest w całości darmowy, a to oznacza, że nie pobiera żadnych opłat za wystawianie, kupowanie i sprzedawania. Nie ma więc żadnych prowizji i ukrytych kosztów. Do czego więc miał służyć, skoro nie zarabia? Podstawowym celem, było stworzenie miejsca, które ze względu na specyfikę naszej pracy miało skupiać wszystkich rolników i ułatwić im sprzedaż bądź kupno odpowiednich maszyny, lub urządzeń rolniczych. Miał więc to być pewien rodzaj portalu społecznościowego o specyfikacji związanej z rolnictwem i pokrewnymi dziedzinami. Praktyka okazała się znacznie bardziej rozbudowana i pierwotne plany zamieniły się w potężny portal ogłoszeniowy, na którym kupimy, sprzedamy, zamienimy nie tylko maszyny rolnicze, ale też nieruchomości, samochody, elektronikę i wyposażenie domów.

To jednak nie wszystko. Oprócz tych podstawowych kategorii serwis oferuje możliwość znalezienia dobrej pracy, wynajęcie domu, mieszkania, lub zespołu muzycznego na wesele. Oferty są przedstawione i sklasyfikowane w taki sposób, aby szybko i intuicyjnie móc je przeglądać. Co więcej, mamy dział ciekawych porad i artykułów, które mogą pomóc w wielu decyzjach, w tym również tych zakupowych. Podsumowując, oddajemy do Państwa dyspozycji całkowicie darmowy i kompleksowy serwis ogłoszeniowo – społecznościowy, który góruje nad innymi podobnymi portalami tym, że skupia wokół siebie nie tylko rolników, ale wiele innych niemniej ważnych zawodów i hobbystów. Możemy więc tam kupić, sprzedać, a nawet zamienić wiele przedmiotów, urządzeń, maszyn i pojazdów. Wszystko, czego potrzebujemy jest skupione w jednym miejscu, a dostęp do tego jest całkowicie darmowy.

Artykuł powstał dzięki serwisowi dodaj ogłoszenia