Ranking kredytów gotówkowych 2018

      4 komentarze do Ranking kredytów gotówkowych 2018

Ranking kredytów gotówkowych 2018, czyli jak można zapłacić najniższe raty pożyczki. Szukasz dobrych i rzetelnych firm pożyczkowych? Sprawdź kilka ofert, które mogą Cię zainteresować! Dzięki temu znajdziesz najkorzystniejsze warunki i niskie raty do spłaty!

Ranking kredytów gotówkowych 2018, czyli jak można zapłacić najniższe raty pożyczki

Kredyty gotówkowe to popularna forma pożyczania pieniędzy, ciesząca się zaufaniem klientów banków i firm pożyczkowych. Każdemu zależy jednak na tym, by za kredyt zapłacić jak najmniej. Oferty są dynamiczne i potrafią szybko się zmieniać, dlatego naprawdę warto na bieżąco śledzić rynek kredytów. Warto sprawdzić najnowszy ranking kredytów gotówkowych, a listę sprawdzonych i polecanych firm w których będziesz mógł korzystać ze wsparcia finansowego, znajdziesz pod adresem.

Provident
Provident to znana i ceniona firma pożyczkowa, która na polskim rynku ugruntowała już swoją pozycję. Provident ma od dawna jedno z pierwszych miejsc w rankingu kredytów gotówkowych. Oferuje szybkie pożyczki w wysokości od 300 złotych do 15 tysięcy złotych, na okres 3, 6, 12, 18, 24 miesięcy. Oferta jest bardzo elastyczna i dostosowana do potrzeb klientów, dlatego bez większego problemu można dobrać coś dla siebie. Provident wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, ma także nowoczesną pożyczkę 1500 złotych na 4 miesiące, dla której RRSO wynosi dokładnie 0%! To oferta, z której warto korzystać, szczególnie jeśli szukamy szybkiego zastrzyku gotówki, a nie chcemy się mocno zadłużać. Tak jak większość firm pożyczkowych, Provident oferuje klientowi możliwość załatwienia wszystkich formalności drogą online, bez stania w kolejkach i nawet bez wychodzenia z domu!

Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych
Jest to bardzo nowatorskie podejście do tematu pożyczania. Tzw. pożyczki społecznościowe nie zawsze znajdują się w rankingu kredytów gotówkowych, ponieważ wielu analityków je pomija. Jest to całkiem nowy sposób pożyczania, znany jednak za granicą. Platforma czuwa jedynie nad tym, by umowy zawierane między pożyczkobiorcami a inwestorami przebiegały w sposób prawidłowy. Pożyczkobiorcy mogą otrzymać kredyt gotówkowy w wysokości od 100 złotych do nawet 20 tysięcy złotych, zgodnie z obowiązującą stopą procentową. Inwestorzy pokrywają wysokość kredytu i otrzymują 4% zysku z każdej takiej transakcji. Platforma czuwa nad bezpiecznym przebiegiem każdej umowy, dlatego obie strony nie są zagrożone żadną stratą, a inwestorzy nie ryzykują utraty swoich środków. Możliwe, że wkrótce niejeden ranking kredytów gotówkowych będzie brał pod uwagę również TPW i pożyczki społecznościowe.

Vivus
Vivus to kolejna znana i ceniona firma pożyczkowa, która również znajduje wysokie lokaty w zestawieniu ranking kredytów gotówkowych. Od lat jest obecna w Polsce, oferując ciekawe produkty finansowe. Pierwsza, darmowa pożyczka w Vivusie oferowana jest w zakresie od 100 złotych do 3 tysięcy złotych. Kolejna pożyczka oferowana jest już na sumę 7500 tysiąca złotych, a stałe oprocentowanie kredytu gotówkowego wynosi 10%. Jest to stosunkowo sporo, jednak pożyczki oferowane są bez formalności, bez stania w kolejkach i w bardzo szybkim czasie. Jeśli więc ktoś potrzebuje gotówki od ręki, Vivus jest firmą, z której usług warto korzystać, chociaż może nie być to do końca opłacalne, biorąc pod uwagę odsetki. Dla przykładu, przy pożyczce gotówkowej w kwocie 7500 złotych, musimy spłacać 1500 złotych kosztów. Dobrą opcją jest możliwość przedłużania okresu spłaty pożyczki – przy pierwszej pożyczce można odroczyć spłatę o 7,14 lub nawet 30 dni. Przy kolejnej pożyczce odroczenia spłaty można dokonywać już tylko jeden raz.

Którą firmę pożyczkową wybrać?
Jak widać, rynek usług finansowych w Polsce jest bardzo szeroki, powyżej przytoczono przykłady jedynie 3 firm, zajmujących się pożyczkami gotówkowymi. Oczywiście ostateczny wybór zależy już od nas samych, jednak najkorzystniejszą opcją wydaje się TPW. Pożyczki społecznościowe są oprocentowane zgodnie z aktualną stopą procentową, nie generują więc wyjątkowo wysokich kosztów, a dodatkowo można występować w nich nie tylko jako pożyczkobiorca, ale także jako inwestor.

Artykuł powstał dzięki serwisowi pierwsza pożyczka

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments