Współpraca

Propozycja współpracy dla każdego!

 

Traider.pl to w chwili obecnej największa spółka pośrednictwa kredytowego krajowego. Nieustannie rozwijamy się i w chwili obecnej współpracujemy już z ponad 13 000 mobilnych agentów, którzy w naszym imieniu nieustannie rozpowszechniają produkty naszych partnerów biznesowych wśród wszystkich klientów i osób zainteresowanych.

wejdź

wejdź

Traider.pl zapewnia profesjonalne narzędzia, dzięki którym praca agenta kredytowego staje się o wiele łatwiejsza i stanowi źródło zawodowej satysfakcji. Starannie opracowany system umożliwia przeprowadzenie procedury składania wniosku w każdym miejscu i w każdej sytuacji, gdzie jedynym wymogiem jest wyłącznie dostęp do Internetu. Co więcej, dzięki dopracowanym procedurom przetwarzania wniosku oraz dobierania potencjalnie najkorzystniejszej oferty, każdy z wniosków trafia do maksymalnej ilości firm i instytucji, zwiększając tym samym wielokrotnie szansę otrzymania pożyczki. Doradca finansowy składając jeden wniosek, przekazuje go do kilku lub nawet kilkunastu placówek partnerskich.

Gwarantuje to oszczędność czasu, zarówno agenta, jak i klienta – w ten sposób konsument w procesie starania się o kredyt lub pożyczkę nie musi bynajmniej udawać się do różnych miejsc i różnych oddziałów placówek finansowych w swojej okolicy, wszelkie formalności realizując błyskawicznie w jednym miejscu.

 

W ideii nieustannego rozwoju spółka Traider.pl nieustannie poszukuje osób zainteresowanych i gotowych do podjęcia pracy doradcy finansowego. Agenta, którego głównym zadaniem będzie pozyskanie jak największej ilości potencjalnych klientów, którym zaoferowane zostaną udostępnione przez spółkę produkty finansowe. To okazja, której nie wolno przeoczyć!

Agenci i doradcy finansowi, podejmujący współpracę z Traider.pl zyskują dostępy do między innymi takich produktów, jak:

kredyty gotówkowe

kredyty konsumpcyjne

kredyty hipoteczne

pożyczki bankowe

pożyczki pozabankowe

pożyczki krótkoterminowe, tzw. „chwilówki”

leasing różnych firm oraz banków

ubezpieczenia

usługi w zakresie oddłużania

korekta historii kredytowej

pomoc w procesie komorniczym

wiele innych usług finansowych

Traider.pl gwarantuje wszystkim swoim agentom dostęp do bezpłatnych szkoleń oraz ciągłego merytorycznego wsparcia przez cały okres świadczenia usług finansowych.

Jednym z największych atutów spółki jest między innymi całodobowy dostęp do internetowej platformy dla agentów, umożliwiającej realizację kompletnego procesu kredytowego, uzyskanie pomocy w kwestiach wymagających kompleksowego wsparcia. Prosta i łatwa w obsłudze platforma umożliwia również zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami odnośnie historii procesowanych wniosków i ich aktualnych statusów. To definitywny koniec skomplikowanych procedur i nadmiaru niepotrzebnej dokumentacji, zalegającej na biurkach agentów współpracujących z innymi instytucjami. Wszystkie dotychczasowe funkcje zastąpić można jednym tylko kontem i dostępem do jednolitej platformy internetowej, udostępniającej bogatą ofertę produktową.

 

Oczywistym jest, iż potencjalny agent, decydujący się na podpisanie umowy współpracy z Traider.pl  zainteresowany jest kwotą, którą może w ten sposób zarobić. Mając na uwadze jak największe zadowolenie podmiotów współpracujących ze spółką oraz jak największe korzyści materialne płynące z wykonywanej pracy, wprowadzone zostało wynagrodzenie prowizyjne, co sprawia, że wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

System płac gwarantuje, iż od każdego złożonego wniosku wypłacana jest z góry ustalana prowizja, która zasila konto pośrednika. Naliczenie prowizji oraz jej wysokość niejednokrotnie zależne są od produktu, do którego został złożony wniosek klienta. Bywa, iż prowizję stanowi określony procent od wartości, np. udzielonego kredytu, kiedy indziej jest to stała kwota, taka jak na przykład 150 zł wynagrodzenia za założenie klientowi konta bankowego w konkretnym banku, znajdującym się w ofercie Traider.pl

W zależności od zapotrzebowania agenta, podsumowane w czytelnym rozliczeniu prowizje wypłacane są raz w miesiącu lub też po osiągnięciu określonej kwoty. Szczególną troskę przykładamy do terminowości wypłacanych wynagrodzeń.

Jeśli czujesz, że taka praca jest stworzona dla Ciebie

wypełnij formularz  Na pewno do Ciebie oddzwonimy!

Współpraca dla partnerów biznesowych

 

Aktywne poszerzanie działalności naszej spółki pociąga za sobą konieczność zawierania nowych partnerstw z przedsiębiorstwami różnych branż. Oczekiwania tysięcy naszych klientów stale rosną i oprócz kompleksowej obsługi finansowej, wymagają oni od nas coraz większej liczby usług. Oczekują między innymi możliwości opłacania swoich rachunków energetycznych oraz komórkowych. Chcą zawierać umowy reklamowe, które pomogą w promocji działalności naszych klientów. Wielu klientów pyta nas o tworzenie dla nich stron internetowych lub portali. Jeszcze większa liczba chce podpisywać z nami umowy dystrybucji ulotek i gazetek reklamowych. Nasi pracownicy nie mogą narzekać na brak pracy, co świadczy o tym, jak prężnie pniemy się w górę.

 

Właśnie z tego powodu szukamy partnerów biznesowych, którzy wniosą do naszej firmy nowe produkty, a całym procesem ich dystrybucji zajmiemy się my.

 

Potrafimy skutecznie reklamować, sprzedawać, rozpowszechniać oraz promować różnego rodzaju produkty. Używamy do tego celu głównie trzech kanałów, lecz korzystamy również z wielu innych. Do podstawowych należą:

 

> Call Center – zespół placówek, w których nasi doradcy telefonicznie kontaktują się z setkami osób każdego dnia, w celu przedstawienia szerokiej ofert naszych partnerów biznesowych. W trakcie rozmowy telefonicznej istnieje możliwość zarówno prezentacji, jak i wdrożenia procedury kredytowej lub sprzedażowej. Nasi pracownicy wykazują wysoką skuteczność wykonywania planów sprzedażowych i są to najlepsze osoby w branży.

 

> Agenci mobilni – zespół, składający się z blisko 13 tysięcy osób, rozmieszczonych w całym kraju i świadczących usługi pośrednictwa kredytowego przy użyciu produktów finansowych naszych partnerów biznesowych. Nasi agenci docierają bezpośrednio do klientów i w ten sposób pozyskują nowe rynki zbytu, oferując i rozpowszechniając produkty będące podstawą działalności spółki.

>Strony internetowe/Social media – dysponujemy bazą ponad 3000 domen internetowych, którą aktywnie zarządzamy, tworząc strony internetowe, portale, katalogi stron, fora internetowe, ale również blogi tematyczne i aplikacje wspomagające korzystanie z usług naszych partnerów. Jest to doskonały sposobna dotarcie do tysięcy internautów i rozpowszechnienie wśród nich wiedzy na temat produktów finansowych.

> kampanie sms i mailingowe Generator lead

 

Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych partnerów biznesowych i zapewnić swojej firmie zwiększenie obrotów, wypełnij wniosek dostępny poniżej.

Zgłoś się do współpracy

 

 

 

Skontaktuj się z nami