Auto EFL – lider sektora leasingowego

      Brak komentarzy do Auto EFL – lider sektora leasingowego
Auto EFL, czyli Europejski Fundusz Leasingowy istnieje od czerwca 1991 roku. Jest to obecnie największa w Polsce instytucja, która zajmuje się leasingiem. Stale poszerza swoją ofertę i stara się docierać do nowych klientów, stawiając przede wszystkim na jakość działania i indywidualne podejście.

 

Auto EFL, czyli Europejski Fundusz Leasingowy istnieje od czerwca 1991 roku. Jest to obecnie największa w Polsce instytucja, która zajmuje się leasingiem. Stale poszerza swoją ofertę i stara się docierać do nowych klientów, stawiając przede wszystkim na jakość działania i indywidualne podejście. Bierze aktywny udział w rozwoju przedsiębiorczości. Przez cały okres działania, firma cały czas szuka nowych wyzwań i możliwości rozwoju.

Jedną z kluczowych decyzji było dołączenie do grupy kapitałowej Credit Agricole. W efekcie tej zmiany Fundusz uzyskał niezbędne narzędzia do funkcjonowania na najwyższym poziomie, utrzymując stabilność finansową i bezpieczeństwo na odpowiednim poziomie. Wykorzystują w tym celu swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

Szeroka oferta leasingu – auto EFL

Europejski Fundusz Leasingowy cechuje się przede wszystkim bardzo rozbudowaną ofertą, która pozwala docierać nawet do najbardziej wymagających klientów. Firma od samego początku istnienie nastawiona jest na budowanie wielopoziomowej relacji ze swoimi klientami, która pozwala lepiej zrozumieć potrzeby obu stron i przygotowywać coraz lepsze, bardziej spersonalizowane oferty.

Dzisiaj auto EFL może pochwalić się setkami pracowników, którzy doskonale rozumieją model funkcjonowania firmy. Efektem tak rozbudowanej kadry pracowniczej jest działalność podjęta z grupą przeszło 230 tysięcy kontrahentów.

Oferta Auto EFL obejmuje:

  • Leasing nowych samochodów:

– osobowych,

– dostawczych o DMC do 3,5t,

– ciężarowych o DMC powyżej 3,5t

  • Leasing samochodów używanych:

– osobowych,

– dostawczych o DMC do 3,5t,

– ciężarowych o DMC powyżej 3,5t,

  • Leasing maszyn budowalnych

– koparki, spycharki,

– ładowarki, maszyny do robót ziemnych,

  • Leasing maszyn i urządzeń
  • Leasing sprzętu biurowego, komputerowego i oprogramowania
  • Leasing sprzętu medycznego,
  • Kredyt na zakup samochodów nowych i używanych (dla konsumentów)

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą auto EFL. To miejsce, które spełnia najwyższe standardy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o