Finbo Sławno

      Brak komentarzy do Finbo Sławno

Planujesz wziąć pożyczkę? Chcesz dowiedzieć się, w jaki metoda pożyczkodawca może sprawdzić Twoją sytuację finansową? Przeczytaj produkt a dowiedz się, jak firmy pożyczkowe sprawdzają swoich użytkowników.

Finbo Stargard

Rynek pożyczek pozabankowych wciąż się rozwija. Natomiast nie chodzi tu tylko o cena umów i wielkość działalności. Firmy z dziedzinie dokonują coraz dużo istotnych sprawdzeń klientów.

pożyczka finbo

pożyczka finbo

Zapomnij o telefonach do właścicielu i zaświadczeniach o zarobkach. Składając wniosek o pożyczkę, jednocześnie wyrażasz wiedzę na udostępnienie firmie dużo lepszych danych.

zloz wniosek

Gdzie firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Większość pożyczkobiorców kojarzy nazwy takie jak BIK albo pożyczki BIG. Jeżeli wydaje Ci się, że sprawdzenia ograniczają się jedynie do tych rejestrów – istniejesz w błędzie. Firmy pożyczkowe coraz chętniej oddają się autorskimi podstawami danych. Dlatego, jeżeli kiedykolwiek brałeś komercyjną pożyczkę – stanowi ogromna możliwość, że pożyczkodawca będzie mógł sprawdzić jej czas.

Dla przykładu – składając wniosek o dotację w spółce Finbo Stargard , wyrażasz wiedzę na udostępnienie Twoich informacji do 34 zewnętrznych podmiotów (w ostatnim do łatwej konkurencji firmy). Finbo Stargard uzyska informację zwrotną, czy ubiegałeś się o dotację w tych podmiotach, jakimi danymi się posługiwałeś i czy spłaciłeś ją na moment. Firmy podnoszą argument, iż istnieje ostatnie konieczne do zabezpieczenia się przed ewentualnymi nadużyciami (np. pobranie chwilówki na inne dane). Jednak pozyskanie takich informacji udziela te szerokie pole do prac analitycznej.
Nowe systemy weryfikacji

Od 2012 roku mężczyźni są szansa zawierania umów pożyczki przez internet. Najpopularniejszą metodą potwierdzenia tożsamości jest w ostatnim faktu przelew weryfikacyjny. Dzięki temu instytucji pożyczkowe dowiadują się, na które dane osobowe został zarejestrowany rachunek bankowy. Pomimo to rozwiązanie ma też swoje decyzje. Większość klientów firm pożyczkowych działa pod wpływem chwilowych impulsów. Wykonanie przelewu zajmuje mało czasu – a następnie klient może się rozmyślić.

Dlatego opracowano inne systemy weryfikacji – dedykowane aplikacje. Warto wymienić tu chociażby Kontomatik lub Groszconnect. Z użytkowaniem tych aplikacji nie musisz wykonywać przelewu. Wystarczy, że zalogujesz się do własnej bankowości elektronicznej.

zobacz również Finbo logowanie

Stosując taką aplikację, jednocześnie udostępniasz pożyczkodawcy wszelkie informacje związane z Twoim kontem. Firma może zobaczyć Twoje przelewy, zobaczyć skąd bierzesz pieniądze, kto jest Twoim właścicielem a ile wydajesz na miesięczne utrzymanie. To wyjątkowo cenne dane. Dzięki nim, pożyczkodawca nie tylko oceni Twoją sytuację finansową, a dodatkowo będzie mógł dokładniej profilować przyszłych klientów.

Źródło artykułu Jak firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Finbo Stargard

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o