Inwestowanie w pożyczki społecznościowe,

      3 komentarze do Inwestowanie w pożyczki społecznościowe,

Inwestowanie w pożyczki społecznościowe, pożyczka społecznościowa, zyski dla inwestora, proces udzielania pożyczek społecznościowych. Inwestowanie w pożyczki społecznościowe, na czym polega pożyczka społecznościowa, jak wygląda proces udzielania pożyczek, zyski dla inwestora, dlaczego warto inwestować w pożyczki społecznościowe.

Inwestowanie w pożyczki społecznościowe

Firma Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych oferuje nowoczesny sposób inwestowania pieniędzy w pożyczki społecznościowe. Jest to całkowicie pewny i bezpieczny sposób inwestowania i pomnażania swoich środków. Oferta ta skierowana jest do wszystkich, którzy chcieliby zainwestować swoje środki i w niedługim czasie pomnożyć zyski.

Jeśli zatem zastanawiasz się jaki sposób zainwestować swoją gotówkę, to zapoznaj się bliżej z tematem inwestowania w pożyczki społecznościowe. Wiesz dobrze, że nie pomnożysz szybko swoich pieniędzy na długich lokatach bankowych, które mają niskie oprocentowanie, a różne fundusze, czy piramidy finansowe są bardzo ryzykowne. Inwestorem w pożyczki społecznościowe może zostać każda  pełnoletnia osoba fizyczna, która posiada ważny dowód osobisty i która dokona rejestracji oraz przeprowadzi podstawową weryfikację w serwisie TPW.

Na czym polega pożyczka społecznościowa?

Pożyczki społecznościowe polegają na tym, że klient ubiegający się o taką pożyczkę, na czas wpłaty swojego zobowiązania, przekazuje firmie TPW przedmiot zastawu, którego wartość musi być wyższa od kwoty udzielonej pożyczki. W momencie, kiedy klient przestanie spłacać swoje zobowiązanie, jego przedmiot zastawu zostanie sprzedany, a cały zysk z niego zostanie przekazany dla osoby udzielającej pożyczki społecznościowej.  Dlatego nie ma możliwości, aby stracić swoje zainwestowane pieniądze.

Jak wygląda proces udzielania pożyczek społecznościowych?

Każda osoba, która zdecyduje się na inwestowanie swoich pieniędzy w pożyczki społecznościowe, otrzymuje dostęp do specjalnej platformy internetowej. Tutaj dodawane są wszystkie wnioski o pożyczki społecznościowe. Inwestorzy sami wybierają sobie osoby, którym chcą udzielić pożyczki. Inwestor otrzymuje  dostęp do wszystkich danych osób wnioskujących o pożyczkę, czyli o kwocie, jaka ich interesuje, do opisu przedmiotu zastawu czy też o oprocentowaniu. Po udzieleniu takiej pożyczki społecznościowej inwestor może cały czas monitorować jej spłatę poprzez swój dostęp do platformy. Wszystkie raty, które są wpłacane przez pożyczkobiorców, którym została udzielona pożyczka, są przelewane na indywidualne konto inwestora na platformie.

Czas trwania pożyczki wynosi jeden miesiąc, jednakże istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki przez klienta w przypadku, kiedy klient nie posiada całej kwoty na spłatę pożyczki w terminie. W tym przypadku inwestor otrzymuje na swoje indywidualne konto bankowe miesięczny zysk z udzielonej pożyczki, którą przelewa pożyczkobiorca. Za każde przedłużenie terminu spłaty pożyczki, inwestor ma dodatkowy zysk. W przypadku, kiedy klient nie spłaci pożyczki, firma TPW przejmuje windykację, a także sprzedaż zastawionych przedmiotów.

Inwestor w ramach częściowej spłaty pożyczki otrzymuje gotówkę, którą uda mu się windykować od klienta podczas trwania windykacji. Jednakże niezależnie od tego, jaki będzie wynik przeprowadzonej windykacji oraz procedury sprzedaży przedmiotów zastawu, po upływie 3 miesięcy  firma Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych odkupuje umowę od inwestora w postaci cesji i przelewa pozostałą kwotę, która została niespłacona, a także zysk z inwestycji.

Po odkupieniu pożyczki, proces pożyczki się kończy, a umowa zostaje dla inwestora zamknięta. Pożyczki udzielane są zazwyczaj w kwotach od kilkuset do kilkunastu tysięcy złotych. Kwota pożyczki zależy od wyceny zastawianych nieruchomości. Inwestor może zainwestować dowolną kwotę, jak tylko znajdzie się pożyczkobiorca, który będzie zainteresowany taką kwotą pożyczki.

Ile można zarobić na udzielaniu pożyczek społecznościowych?

Zysk dla inwestora od jednej udzielonej pożyczki wynosi 4% od przelanej na pożyczkę kwoty. Na zarobek składają się odsetki od udzielonych pożyczek, pieniądze pochodzące ze sprzedaży przedmiotu zastawu w razie ewentualnego braku spłaty, odsetki za nieterminowe spłaty pożyczek, a także opłaty, które pożyczkobiorcy poniosą za przesunięcie lub wydłużenie ostatecznego terminu spłaty zobowiązania. W przypadku przesunięcia terminu spłaty pożyczki inwestor ma zysk od każdego przesuniętego terminu spłaty pożyczki. Co ważne, inwestorzy osiągają pierwsze zyski z udzielania pożyczek społecznościowych już po 30 dniach od udzielenia pierwszej swojej pożyczki. Dlatego na zyski nie trzeba długo czekać.

Dlaczego warto inwestować w pożyczki społecznościowe?

Warto zatem zostać inwestorem w udzielaniu pożyczek społecznościowych, ponieważ można wiele zyskać. Jest to szansa na szybkie pomnożenie swoich pieniędzy. Ponadto Jest to wyjątkowo bezpieczna i pewna forma pomnażania pieniędzy i co najważniejsze na zyski nie trzeba długo czekać. Jest to ogromna zaleta w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku możliwościami inwestowania pieniędzy.

Opinie można znaleść na stronie Towarzystwo pożyczek wzajemnych opinie

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
james
james
2 lat temu
Daj ocenę :
     

to jest firma frank pożyczki
czy potrzebujesz pomocy w udzieleniu pożyczki, jeśli tak
wypełnić formularz, jeśli jesteś zainteresowany?

Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij:
Imię:
wiek:
zawód:
Kraj:
stan cywilny:
Kwota pożyczki:
Czas trwania pożyczki:
Cel pożyczki: