Logowanie Creditstar

      4 komentarze do Logowanie Creditstar

Przedstawiamy instrukcję logowania do panelu klienta w serwisie creditstar. Dzięki niej bez problemu zalogujesz się na swoje konto klienta i będziesz mógł korzystać z serwisu.

Logowanie Creditstar

 

zaloguj

rejestracja polożyczka

Krok 1.

Aby zalogować się na stronie creditstar.pl najpierw należy wyszukać  odpowiedni adres strony internetowej  firmy Creditstar, na której można się bezpiecznie zalogować. Należy zatem wpisać w wyszukiwarce internetowej  hasło Creditstar  lub w pasku przeglądarki wpisać adres https://www.creditstar.pl/. W wynikach wyświetli  się adres oficjalnej strony pożyczkodawcy Creditstar, w który należy kliknąć.

Krok 2.

Jeśli już znajdziesz się na stronie creditstar.pl, to w prawym górnym rogu znajdziesz pole zaloguj się. Aby się zalogować, należy kliknąć w pole zaloguj się, po czym wyświetlą Ci się dwa pola, które należy wypełnić. Wpisujesz zatem numer swojego telefonu komórkowego lub adres e-mail oraz hasło, które użyłeś przy rejestracji.

 

WAŻNE. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy jesteś na szyfrowanej stronie Creditstar. Na pasku swojej przeglądarki sprawdź zatem, czy masz kłódkę oraz, czy adres strony zaczyna się od https.

Masz problem, bo zapomniałeś hasła?

Jeśli zdarzy się, że zapomnisz hasło, to wystarczy kliknąć Nie pamiętasz hasła? i wtedy będziesz mieć możliwość skorzystania z opcji zmiany hasła. Należy wpisać numer telefonu komórkowego i adres e-mail, który użyłeś podczas rejestracji i zakładania konta i kliknąć odśwież hasło. Na podany przez Ciebie adres mailowy otrzymasz instrukcję odświeżenia hasła.

Krok 3.

Jeśli już udało Ci się zmienić hasło, to się zaloguj. Po zalogowaniu na samej górze pojawi się Twoje imię oraz numer klienta. Jeśli dokładnie takie dane zobaczysz, to będziesz wiedział, że poprawnie się zalogowałeś na swoje konto założone w serwisie creditstar.pl.

Poniżej wyświetli się informacja, jaka kwota pożyczki jest dla Ciebie dostępna. Jeśli już otrzymałeś pożyczkę, po zalogowaniu będziesz mógł sprawdzić ,kiedy upływa termin jej spłaty.

Dzięki możliwości monitorowania swojej spłaty w serwisie credistar, unikniesz windykacji ze strony pożyczkodawcy Creditstar oraz nieprzyjemności, które związane są z windykacją klienta.

Creditstar logowanie jest  bardzo przydatnym narzędziem, dzięki któremu będziesz miał szybki dostęp do wszystkich wiadomości, które dotyczą dostępnych ofert i spłaty Twoich pożyczek.

Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie creditstar?

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w serwisie creditstar.pl, to aby móc skorzystać z opcji creditstar logowanie, najpierw należy się zarejestrować.  Wystarczy kliknąć w link zarejestruj się, który znajduje się obok pola zaloguj się.

Po kliknięciu zarejestruj się, wyświetli Ci się formularz rejestracyjny. Należy wpisać wszystkie wymagane dane, w tym numer telefonu komórkowego,  adres e-mail i hasło, które posłużą później do logowania Creditstar.

O tym warto pamiętać:

– Nie udostępniaj nikomu danych do Twojego profilu.

– Jeśli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w całości, to przedłuż okres spłaty. Wystarczy jedynie wpłacić opłatę za przedłużenie. Kwota opłaty za przedłużenie zależna jest od okresu, na jaki chcesz przedłużyć spłatę pożyczki.

– Pamiętaj, że gotówkę z pożyczki otrzymasz na konto bankowe, z którego wykonasz opłatę rejestracyjną.

– Ważne jest, aby zawsze spłacać pożyczkę w terminie.  Jeśli nie możesz spłacić pożyczki w terminie, to przedłuż okres spłaty. Dzięki temu nie trafisz do działu creditstar windykacja.

– Pamiętaj, że z firmą Creditstar  możesz się skontaktować od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00-20:00. Dane kontaktowe znajdziesz na samej górze na stronie Credistar.

– Umowa pożyczki Creditstar jest dostępna po zalogowaniu do serwisu creditstar logowanie.

– Numery kont bankowych do spłat możesz sprawdzić na dokumencie umowa pożyczki creditstar oraz na stronie creditstar kontakt.

– Pamiętaj, aby uważać na fałszywe maile wysyłane przez oszustów. Firma creditstar nigdy nie wysyła maili z prośbą o podanie loginu, czy hasła do serwisu.

– Przed startem pożyczki zawsze uważnie zapoznaj się z dokumentem umowa pożyczki creditstar.

– Pożyczkodawca creditstar sprawdza Twoją zdolność kredytową na podstawie weryfikacji baz takich jak BIK, ERIF, KRD.

Jeśli obecnie masz inne pożyczki, które spłacasz na bieżąco, to w creditstar otrzymasz pożyczkę bez żadnego problemu.

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mikołaj Online Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o