Prezenty dla najbliższych

      Brak komentarzy do Prezenty dla najbliższych

Prezenty dla najbliższych, czyli co podarować mamie, tacie, dziadkom, rodzeństwu, dzieciom i drugiej połówce na święta. Końcówka listopada to dobra pora, żeby zastanowić się, co podarujemy najbliższym. Biorąc pod uwagę, że wymyślenie odpowiedniego prezentu podchoinkowego wcale nie jest zadaniem prostym, wychodzimy do Was z listą najbezpieczniejszych i najbardziej trafionych prezentów, które śmiało możecie podarować najbliższym.

Prezenty dla najbliższych

Końcówka listopada to dobra pora, żeby zastanowić się, co podarujemy najbliższym. Spadł już pierwszy śnieg, co sprzyja właśnie tym rozważaniom i wprowadza nas w radosny klimat nadchodzącego Bożego Narodzenia. W sklepach i w telewizji już od początku listopada jesteśmy bombardowani rewelacyjnymi pomysłami na upominki, które umieścimy pod choinką.

Biorąc pod uwagę, że wymyślenie odpowiedniego prezentu podchoinkowego wcale nie jest zadaniem prostym, jak mogłoby się wydawać, wychodzimy do Was z listą najbezpieczniejszych i najbardziej trafionych prezentów, które śmiało możecie podarować najbliższym w tym wyjątkowym czasie.

Prezent dla mamy, żony

Kobiety należą do płci pięknej, są delikatniejsze i zasługują na coś równie wyjątkowego, jak one same. W wypadku mamy lub żony idealnym pomysłem na prezent będzie na przykład zegarek na ładnym pasku lub na bransoletce. Obecnie bardzo popularne są tak zwane boxy z kosmetykami lub ze słodyczami i winem, które elegancko zapakowane, na pewno ucieszą każdą kobietę. Jeśli wiemy, że bliskiej nam kobiecie brakuje czasu wolnego, aby mogła się zrelaksować i odpocząć od zawrotnego tempa codzienności, możemy sprezentować jej voucher do spa na zabiegi upiększające, czy relaksacyjne masaże. A biorąc pod uwagę, że panie lubią mieć wszystko pod kontrolą, fajnym pomysłem może okazać się również funkcjonalny kalendarz, w którym będą mogły gromadzić wszystkie ważne informacje i daty.

Prezent dla taty, męża

Tutaj, tak samo jak w przypadku prezentu dla mamy możemy pokusić się o zakup grubego kalendarza w skórzanej oprawie lub o skórzany spersonalizowany portfel ozdobiony na przykład inicjałami naszego taty. A może by tak kupić tacie coś praktycznego? W odróżnieniu do kobiet, mężczyźni z pewnością ucieszą się z nowej skrzynki na narzędzia, a jeszcze lepsza może okazać się skrzynka pełna nowych narzędzi! A może by tak nowa wędka i kołowrotek, albo voucher na przejazd sportowym samochodem po torze lub wizyta na strzelnicy? Pamiętajmy, że panowie lubią adrenalinę i wolą praktyczne rozwiązania, więc coś związanego z ich zainteresowaniami na pewno okaże się strzałem w dziesiątkę!

Prezent dla dziadków

Starsze osoby często stanowią największy problem, jednak ich także można zaskoczyć niesamowitym prezentem. Jeśli mają już wnuki, można pokusić się o zakup spersonalizowanego kalendarza z rodzinnymi zdjęciami. Jeszcze lepiej, jeśli daty urodzin, imienin i świąt skrupulatnie opiszemy przy konkretnych datach. Z całą pewnością dziadkowie ucieszą się z takiego podarunku i z dumą powieszą go w pokoju na ścianie. Innym równie dobrym pomysłem może być komplet koców z wełny owczej, które nie tylko ogrzeją ich w zimowe dni, ale także pomogą w leczeniu na przykład dolegliwości reumatycznych. A może by tak telefon za seniora, z odpowiednio dużymi przyciskami, aby mógł się bez problemu kontaktować z bliskimi?

Prezent dla rodzeństwa

W tym wypadku najlepiej sprawdzi się kwestia dogadania. Jeśli mamy dobry kontakt z naszym rodzeństwem, można po prostu zajść i określając budżet, zapytać wprost czego brat lub siostra potrzebuje, lub co chciałby lub chciałaby otrzymać od nas pod choinkę. Oczywiście można szukać odpowiedniego prezentu na własną rękę. Siostrze można podarować wymyślną lampkę nocną, srebrną bransoletkę z kolczykami, książkę ulubionego autora lub designerską obudowę na telefon. Co z kolei dla brata? Może to być na przykład zestaw ciężarków do ćwiczeń, książka do nauki nowego języka programowania, czy voucher na tor gokartowy!

Prezent dla dziecka

Tutaj właściwie nie ma żadnego problemu. Obecnie jest tak szeroka gama produktów dla dzieci, od ubrań po zabawki, że znalezienie czegoś odpowiedniego nie jest żadnym wyzwaniem. Możemy kupić urocze sukienki, czy małe garniturki, ogromne pluszowe misie, klocki DUPLO, LEGO lub drewniane. Dla chłopców idealnym prezentem może okazać się tor z samochodzikami lub zestaw małego majsterkowicza, a dla dziewczynki domek dla lalek, czy zabawkowa kuchnia.

Artykuł powstał dzięki portalowi Chwilówki na święta

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o