Skup samochodów Świdwin tel 887 332 665

Pożyczki bez BIK – Jeśli posiadasz samochód i musisz szybkiej pożyczki – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na jakiś cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Police tel 887 332 665

Jedynym warunkiem udzielenia dotacji jest korzystanie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na okres bycia zawartej umowy pożyczkowej.

Proponujemy Ci znane zasady i gwarancję uczciwości. Nie wyglądamy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego dobra – możesz spośród niego pobierać, oczywiście jak do ostatniej chwile. Możesz osiągnąć pożyczkę na dowlony charakter a bez zadania jest, czy posiadasz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o proste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź opinie zajmujące swej role i zasugeruj się, jak szybko uzyskać szybką gotówkę z swoich agentów.

Skup samochodów Police tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o swoją pożyczkę wymagasz stanowić wyjątkowym właścicielem pojazdu wprowadzonym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni formularz na własnej stronie internetowej, patrząc w nim ilość pożyczki i stan spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może posłużyć licznik wykonany przez polski zespół, który stanowi do Twojej sił na karcie głównej.

3. Po spełnieniu wszystkich możliwościach w formularzu, nasz agent zetknie się z Tobą w czasie kilku dni. Po akceptacji wniosku, kurier poda Ci pełne potrzebne umowy.

4. Po podpisaniu i sprawdzeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na wyznaczone przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki ubezpieczeniu w perspektywy samochodu stanowimy w stopniu pożyczyć Ciż wyższą sumę pieniędzy, niż w sukcesie pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Police tel 887 332 665

Jakiego rodzaju sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci podadzą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, samochodu także indywidualnych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań zetknij się z bliskim agentem.

Skup samochodów Police tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę być, aby uzyskać pożyczkę?

Nie potrzebujemy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako samego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby uzyskać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Stanowią toż : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co obecne stanowi umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zabezpieczeniem kredytu, która zakłada, że kredytobiorca przebywa na firmę świadczącą kredytu, prawo własności mebla będącego przedmiotem zastawu. Na skuteczności umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w bezpośrednim posiadaniu, oraz firma pożyczkowa umożliwia mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający jest jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a dodatkowo odpowiada za jego eksloatację, oczywiście gdy zamierzało więc stanowisko do ostatniej chwile. Firma świadcząca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań płynących z karty pożyczkowej.

Skup samochodów Police tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o